PayPal

Odběr novinek [Newsletter]

Výrobci

Doprava a dodání zboží z našeho eshopu

Způsob dodání zboží záleží na volbě kupujícího, kdy kupující uvede způsob dodání zboží v objednávce. Není-li způsob a místo dodání zboží uvedeno zákazníkem v objednávce, platí to, že místem dodání je jedna z prodejen prodávajícího tímto určená v potvrzení objednávky. Kupující si může zboží vyzvednout v termínu dodání osobním odběrem v prodejnách prodávajícího v Praze 10, Záběhlická 95/134.

Zboží dodávané prostřednictvím přepravce je vždy prodávajícím zabaleno do ochranných obalů způsobem obvyklým, tak aby se předešlo poškození zboží, kdy použité ochranné obaly, resp. jejich potisk či popis nemusí korespondovat s dodávaným zbožím. Dodávané zboží je vždy identifikováno štítkem na ochranném obalu, který informuje kupujícího o obsahu zásilky. Ochranné obaly užité pro přepravu zboží jsou určeny k jednorázovému užití a jsou nevratné. V případě odmítnutí převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené prodávajícím z jiných než zákonných důvodů je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu způsobena. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží 2 x za sebou při dodání, je prodávající oprávněn od kupní smlouvy odstoupit. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně (více než 2x ,dle přepravních podmínek dopravce) nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

 

Ceny dopravy:

deslání poštou/dopravcem, zásilka do 0,5kg:
- bez dobírky - platba předem : 70 Kč s DPH
- na dobírku - platba při předání: 100 Kč s DPH

odeslání poštou/dopravcem, zásilka nad 0,5kg:
- bez dobírky - platba předem : 95 Kč s DPH
- na dobírku - platba při předání: 130 Kč s DPH

odeslání mopu MOPIK:
- platba předem nebo skrze slevový portál: 120 Kč s DPH

VÝDEJ ZBOŽÍ ZDARMA - při osobním odběru.

  

Doručení balíku:

  1. řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
  2. zásilku Vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
  3. hmotnost balíku je omezena do 30 kg, celkový obvod zásilky nesmí překročit 300cm
  4. cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce dopravce po zadání jejího čísla zásilky/balíku.

 

Převzetí a reklamace

- Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
- Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání.


Komunikace s poštou nebo dopravdem

-pro komunikaci s dopravcem výhradně používejte číslo zásilky