PayPal

Odběr novinek [Newsletter]

Výrobci

Firma Servatech s.r.o. právě nyní hledá ženu/muže do PLNÉHO PRACOVNÍHO POMĚRU na pozici HLAVNÍ SERVISNÍ / REKLAMAČNÍ TECHNIK

pozice vhodná spíše pro profesně zkušenou osobu

Pracovní náplň:

1) Oprava nízkonapěťové elektroniky 5V - telefony, tablety.
2) Vedení malého servisního týmu
3) Komunikace se zákazníky
4) Odpovědnost za dodržení lhůt a paragrafů
5) Řešení různých druhů servisních událostí
6) Zadávání a kontrola informací do informačního systému servisu
7) Stanovení cen servisních zásahů
8) Vedení provozu servisu

Požadavky:

1) Praxe v oboru opravy mobilních telefonů či tabletů
2) Rozpoznání SMD součástek
3) Výměny BGA čipů a konektorů
4) Rozpoznání principu funkce obvodu bez elektroschématu
5) Znalost principu nahrávání firmware do mobilních telefonů a tabletů s CPU Mediatek
6) Dostatečná pečlivost
7) Organizační schopnosti
8) Samostatnost
9) Odolnost vůči stresu
10) Flexibilnost úkolům a činnostem
11) Vzdělání: min. středoškolské s maturitou v oboru elektro, ideálně nízkonapěťová technika
12) Vůle učit se a vstřebat nové informace
13) Znalost práce na PC - MS Office, Internet, prohlížeč
14) Bezúhonnost
15) Bezdlužnost

Nabídka:

1) Odpovídajícího platové ohodnocení, nadstandardní
2) Práce v pozitivně naladěné firmě s přátelským vedením a kolektivem
3) Flexibilní jednání
4) Slušené jednání ze strany nadřízeného
5) Flexibilní pracovní doba - důležité je splnění úkolu
6) Technicky zajištěné pracovní zázemí
7) Předání dosavadních zkušeností oprav naší techniky
8) 5 týdnů dovolené
9) Firemní telefon také pro osobní používání
10) Nástup okamžitě

Zašlete nám prosím Váš životopis na email: prace@servatech.cz

Dotazy směřujte na tel. 774 55 55 31