Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi Mi Band 3 - chytrý náramek Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi Mi Band 3 - chytrý náramek

Xiaomi Mi Band 3 - Fitness náramek s 0,78" OLED displejem 120x80px, Bluetooth 4.2, 110mAh, měření kroků, kalorií, senzor pro měření srdečního tepu, budík, notifikace hovoru a textové zprávy, voděodolný WR 50 m IP67

Více informací

BAND3XIAOMI

Dostupnost: Skladem

449,00 Kč
371,07 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání


 V tuto chvíli je Xiaomi Mi Band 3 nastaven v angličtině. Na českou verzi se stále čeká. Aplikace Mi Fit funguje v češtině.

Základní údaje

 

   Displej: OLED 0,78"

   Voděodolnost: IP67

   Jazyk: Angličtina, čínština

   Minimální OS: Android 4.4, iOS 9.0

   Barva: černá

Baterie

 

   Kapacita: 110mAh, Li-polymer

   Výdrž baterie: až 20 dní

Funkce

 

   Měření kvality spánku

   Měření srdečního tepu

   Výpočet spálených kalorií

   Krokoměr

   Budík

   Notifikace hovorů

   Notifikace SMS

Rozměry

 

   Velikost: 17.9 x 46.9 x 12mm

   Váha: 20 g 

 

Populární fitness náramek Mi Band 2 získal konečně po dvou letech velice vydařeného pokračovatele. Poučil z chyb svého předchůdce a slibuje nové funkce a vylepšení. Jde o cenově dostupný model s navazujícím pořadovým číslem 3, který klade důraz na vyšší uživatelský komfort. Společnost Xiaomi s předchozí generací Mi Band 2 udělala na poli chytrých náramků díru do světa a Mi Band se stal světově nejprodávanějším zařízením svého druhu. Po dvou letech přichází nástupce, který se poučil z chyb svého předchůdce a slibuje nové funkce a vylepšení.

 P1.jpg

Pokud se vám líbil design Mi Bandu 2, tak se vám zaručeně zalíbí i Mi Band 3, protože hlavní prvky jsou si velice podobné. Úzký hodinový strojek zůstal rozměrově podobný, a proto se stále zařízení řadí do kategorie sportovních náramků. Displej se pyšní oproti předchůdci většími rozměry. A to 0,78 palci s rozlišením 128x80px, což v porovnání s velikostí displeje je naprosto dostačující. Strojek je vyndavatelný díky čemuž je možno měnit náramky, kterých je už nyní oznámeno velké množství alternativ. Základní řemínek je vyroben z termoplastického elastomeru, který je mnohem příjemnější na kůži než u předchozího Mi Band 2. Celý přístroj je voděodolný WR 50 m (určený pro sprchování, vodní sporty a na plavání do 1 metru hloubky).

 

 P4.jpg

Stejně jako u Mi Bandu 2, Mi Band 3 je vyroben z termoplastických elastomerů. Rozdíl oproti předchůdci ovšem nastává u řemínku, který je vyroben z příjemnějšího a pevnějšího kaučuku, který snižuje pravděpodobnost nechtěného rozepnutí. Všechen přenos mezi mobilním telefonem a náramkem je zprostředkováno přes bluetooth technologii, dále je potřeba mít operační systém v rámci Androidu minimálně verze 4.4 a u iOS 9.0 a výše. 

 P4.jpg

Celé zařízení pohání 110 mAh baterie, která by na jedno nabití měla vydržet kolem 20 dnů. V rámci zařízení se nachází mnoho zajímavých funkcí. Například měření srdeční aktivity, která bude monitorovat změny pulsů za minutu. Jako další funkci bude náramek obsahovat pedometr, který bude nositele informovat nejen o vzdálenosti, ale zároveň i celkové aktivitě.  Vše bude možné využívat jak pro běhání, ježdění na kole, tak i chození a v rámci těchto aktivit si budete moci nastavit své cíle jako motivaci. S náramkem můžete plavat díky ochraně IP67. Krom sportovních funkcí bude Mi Band 3 podporovat notifikaci hovorů a zpráv.


Balení obsahuje

1. Černý silikonový náramek

2. Mechanismus Mi Band 3

3. USB nabíjecí kabel

4. Dárková krabička

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost zařízení se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.

  • Barva černá