Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Amazfit T-Rex chytré hodinky, zelená Zobrazit v plné velikosti

Amazfit T-Rex chytré hodinky, zelená

Robustní a extrémně odolné chytré hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex v zeleném provedení jsou vyvinuté do těch nejtvrdších podmínek. Splňují 12 různých vojenských standardů, včetně MIL-STD 810G, odolají extrémním teplotám, vlhkosti a vodě do 5 ATMHodinky dostaly do výbavy dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,3" a rozlišením 360x360 pixelů

Více informací

TREXXIGREEN

Dostupnost: Skladem

2 189,00 Kč
1 809,09 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Základní údaje

Displej: OLED 1,3“

Rozlišení: 360x360px

Voděodolnost: 5 ATM

Jazyk: Angličtina

Minimální OS: Android 5.0, iOS 10 a vyšší

Barva: zelená, army green

Bluetooth 5.0

Senzory

optický snímač tepové frekvence BioTracker PPG, 3osý akcelerometr, geomagnetický senzor, senzor okolního světla

Funkce

Běh, Triatlon, Cyklistika, Plavání, Fitness, Lyžování, Chůze, Lezení,

Outdoor, Turistika

Notifikace z mobilu, Přehrávač hudby, Stav baterie, Hledání telefonu, 

Měření tepu, Monitoring spánku, Krokoměr, Výpočet kalorií, Měření rychlosti, Měření vzdálenosti, Měření tempa

GPS , Kompas , Akcelerometr , Výškoměr , GLONASS , Gyroskop , Intenzita světla

Den v týdnu , Chronograf , Stopky , Budík , Datum

Podpora aplikací:  Amazfit a Mi Fit

 

Vlastnosti

Kapacita baterie: 390 mAh Li-polymer

Výdrž baterie: 480 h (20 dní)

Velikost: 47.7 X 47.7 X 13.5 mm

Váha: 58 g

Xiaomi Amazfit T-Rex vynikají svým odolným zpracováním, které klade důraz na odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hodinky splňují 12 vojenských standardů, včetně MIL-STD 810G. Dále jsou připravené odolat i extrémním teplotám dosahujících +70°C a až -40°C. Samozřejmostí je i odolnost vůči vlhkosti i prachu. Nezaleknou se ani ponoření do vody, kde odolají tlaku vodního sloupce 5 ATM. Díky tomu jsou vhodné i na plavaní a nebo šnorchlování.

Vysoká odolnost předurčuje možnost využití hodinek i v extrémních sportech či aktivitách. Jsou vhodným společníkem na horské túry, lezectví i plavaníMezi dalšími sportovními režimy se nachází běžné aktivity, jako je běh, cyklistika, lyžování, turistika a další. Ať už budete dělat cokoliv, budete mít neustále přehled o době trvání dané činnosti a dostanete také přehledné informace o každém vašem výkonu. Budete si moci upravovat i cíle, čímž se můžete neustále posouvat vpřed a pracovat na zlepšení své kondice.

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex jsou vybavené integrovaným optickým senzorem tepové frekvence BioTracker™. Tento senzor provádí vysoce přesná měření po celý den. Ať už budete sportovat, odpočívat, pracovat anebo spát, senzor bude neustále vyhodnocovat váš aktuální tep. Hodinky vás také mohou upozornit na dlouhodobou neaktivitu. Veškerá data si budete moci prohlédnout v přehledné aplikaci. Aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS.

Součástí výbavy hodinek Xiaomi Amazfit T-Rex je také baterie s kapacitou 390 mAh. Tato baterie zajistí dostatek energie až na 20 hodin při maximálně náročném používání s aktivní GPS lokalizací. V případě vypnutí polohy a přepnutí hodinek do smart módu získáte výdrž až 20 dní. Hodinky je dále možné využívat bez dalších funkcí, pouze se zobrazením času. Tímto se výdrž na jedno nabití dostane až na 66 dní. Nabíjení hodinek je velmi jednoduché díky magnetické nabíječce.

Xiaomi Amazfit T-Rex dostaly do výbavy citlivý GPS modul Sony s podporou GLONASS, který umožní rychlou a přesnou lokalizaci. Tělo hodinek je navržené tak, aby nedocházelo k rušení signálu, a aby byla jeho kvalita co nejlepší. Zároveň využívají duální satelitní určování polohy, čímž se můžete spolehnout na přesnost lokalizace, ať už se budete nacházet v městské zástavbě, a nebo v lese.

V robustním těle chytrých hodinek Xiaomi Amazfit T-Rex je vsazený displej využívající AMOLED panel s vysokým rozlišením 360x360 pixelů a úhlopříčkou 1,3". Displej vyniká krásným obrazem a jemným zobrazením, takže veškerý text bude skvěle čitelný. Součástí hodinek je senzor osvětlení, který umožní automatickou úpravu jasu. Funkce Always on Display umožní mít neustále zobrazený ciferník, takže hodinky budou na první pohled téměř nerozeznatelné od běžných hodinek. 

Jako každé správné chytré hodinky, tak i tyto podporují přenos notifikací z vašeho telefonu a jejich zobrazení. K tomu využívají Bluetooth připojení verze 5.0. Přímo na zápěstí tak budete mít kompletní přehled o dění na svém telefonu a budete si i moci přečíst příchozí zprávy či emaily. V hodinkách si budete moci zobrazit i předpověď počasí, a i jeho aktuální stav, což oceníte při plánovaní svých tréninků, či výletů.

Aplikace i hodinky pracují v anglickém jazyce.

 

Balení obsahuje

1. Xiaomi Amazfit T-Rex chytré hodinky

2. Magnetická nabíjecí základna

3. Uživatelská příručka

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost zařízení se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.

  • Barva zelená
  • Velikost displeje 1,3"
  • Rozlišení displeje 360x360 pixelů
  • Hmotnost 58g
  • Rozměry 47.7 X 47.7 X 13.5 mm