Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Samsung Galaxy Fit SM-R370, černá Zobrazit v plné velikosti

Samsung Galaxy Fit SM-R370, černá

Fitness náramek, který vás bude sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kompaktní a lehký. Vysoce odolný – vojenská certifikace MIL-STD-810G, voděodolnost 5ATM. Kapacita baterie 120 mAh. Výdrž až 8 dní při běžném používání. Vibrační upozornění. Rozlišení AMOLED displeje 120 × 240, velikost 0,95". Konektivita Bluetooth 5.0. Akcelerometr, Gyroskop, Senzor srdečního tepu. Monitor spánku a stresu.    

Více informací

R370FITSAMBLACK

Dostupnost: Skladem

1 720,00 Kč
1 421,49 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání


Dosáhněte ještě lepších výkonů než doposud. Fitness náramek značky Samsung vyvinutý pro všechny zapálené sportovce vám v tom s radostí pomůže. Bude na vás dohlížet nejen při pohybových aktivitách, ale i v průběhu spánku. Je vysoce odolný a vzít si ho můžete klidně i do deště. Sám rozezná, jaké činnosti se zrovna věnujete, a nikdy vám nebude překážet – je totiž ultra lehký a vyrobený jen z příjemných materiálů. Všechny důležité informace o svých sportovních výkonech teď budete mít na dosah.

Věřte, že o náramku skoro ani nebudete vědět. Je tak lehoučký, že vám na zápěstí nikdy nebude překážet. Vyroben je z lehkého, přitom však odolného materiálu, který vás doprovodí na každém kroku. Disponuje dokonce vojenským standardem odolnosti a nabídne i vodotěsnou certifikaciAby se vám sportovalo ještě snadněji, je náramek schopen sám rozeznat až šest různých pohybových aktivit. Navíc nabízí až 90 druhů cvičení, ze kterých si vždy vyberete to pravé pro sebe, a sleduje i váš spánkový režim.

Náramek sledujte váš srdeční tep, a to při každé činnosti. Vždy tak máte přehled o tom, jak si zrovna stojíte se svým tempem a zdravím. Pokud dojde k výchylkám, přístroj vám automaticky pošle upozornění. Otočte zápěstím, a ihned získáte přístup ke všemu důležitému. Náramek vám veškeré požadované informace zobrazí rychle a srozumitelně. A navíc na kvalitním AMOLED displeji.

Spárujte si náramek se svým smartphonem a užívejte si ještě více možností. Můžete jeho prostřednictvím sledovat upozornění, reagovat na zprávy i mnoho dalšího. 

Displej: 0,95" AMOLED

Hmotnost: 23 g 

Rozměry: 45,1 x 18,3 x 13 mm

Výdrž baterie:  8  dní

Voděodolnost: ano, 5 ATM

Barva: černá

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost zařízení se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.

  • Barva černá