Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

PayPal

Garmin vívoActive 3, stříbrno bílá (010-01769-22) Zobrazit v plné velikosti

Garmin vívoActive 3, stříbrno bílá (010-01769-22)

Chytré sportovní hodinky, 15 profilů: od chůze, běhu, jízdy na kole, po plavání v bazénu či golf,měření srdečního tepu, barevný dotykový LCD displej, rozlišení 240 x 240 px, bezdrátové platby díky NFC, spárování s telefonem díky Bluetooth a Wi-Fi, hodinky jsou voděodolné do 5 ATM a výdrž je až 8 dnů, jazyky: Angličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština

Více informací

VIVOA3GARSILVERWHITE

Dostupnost: Skladem

5 287,00 Kč
4 369,42 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


p01_1.jpg

Vívoactive 3 zvládne více než 15 sportovních profilů: od chůze, běhu (venku i uvnitř), jízdy na kole (venku i uvnitř), plavání v bazénu, lyžování (sjezdového i běžeckého), přes golf, veslování..., až po jógu nebo cvičení ve fitness centru.Vívoactive3 nabízí celodenní měření srdečního tepu přímo na zápěstí, hodinky jsou ale tenčí a mají kulatý ciferník. Zajímavostí hodinek Vívoactive3 je dotykové ovládání nejen na displeji, ale možnost rychle scrollovat v menu a obrazovkách i pomocí přejíždění prstu po boku hodinek.

Hodinky jsou doplněné jedním klasickým tlačítkem, které je umístěno na pravé straně. Pokud by uživateli hodinek Vívoactive 3 ale pozice tlačítka vadila – tlačítko by například nechtěně mačkal ohybem ruky při sportu – je možné u hodinek otočit displej a tlačítko mít tím pádem na levé straně. Další novinkou hodinek je integrovaná technologie Garmin PAY pro bezdrátové platby. Vívoactive 3 jsou vůbec první hodinky značky Garmin, které bezkontaktní platby přináší. Služba Garmin Pay počítá s podporou nejrozšířenějších platebních karet typu VISA nebo MasterCard. Svoji existující kartu je možné pomocí služby Garmin Pay spárovat s hodinkami Vívoactive 3 a v obchodě platit přímo ze zápěstí ruky.

p03_1.jpg

V případě propojení hodinek s kompatibilním chytrým telefonem je možné využívat funkcí chytrých hodinek, ke kterým patří možnost zobrazení příchozích volání, sms a dalších notifikací z mobilního telefonu. Hodinky jsou schopné v telefonu ovládat hudební přehrávač, zobrazovat předpověď počasí nebo fungovat jako dálkový ovladač akčních kamer řady Virb. Během sportovních aktivit je možné pomocí připojeného mobilního telefonu aktivovat funkci LiveTrack, která umožňuje s přáteli nebo fanoušky živě sdílet pozici, rychlost či srdeční tep sportovce na závodní nebo tréninkové trati.

p04_1.jpg

Hodinky Vívoactive 3 využívají Garmin Chroma displej s vysokým rozlišením a skvělou čitelností za všech světelných podmínek. Displej hodinek v průběhu dne nezhasíná a data na displeji – ať už čas nebo tréninkové údaje – jsou neustále vidět. Na spodní straně hodinek je umístěn Garmin Elevate senzor pro optické měření srdečního tepu přímo ze zápěstí ruky. Hodinky poskytují průběžné, celodenní měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu, které zobrazením jeho průběhu v rámci posledních 7 dnů.

Základní údaje

  Displej: 1,2”, dotykový Garmin Chroma

  Dotykový displej: Ano

  Sklíčko: Gorilla Glass

  Hmotnost: 43 gramů

  Odolnost proti vodě: 5ATM (plavání)

  Odolnost proti vibracím: Ano (6G)

  Technologie: BLE, ANT+, NFC

  Baterie typ: dobíjecí Li-Ion

  Provozní teplota: -20°C až 50°C

  Výdrž: 8 dnů v režimu SMARTwatch

             13 hodin se záznamem GPS

Akcelerometr: Ano

Barometrický výškoměr: Ano

  Kompas: Elektromagnetický, tříosý

  Délka řemínku: 127-204 mm

  Šířka řemínku: 20mm

  Citlivé přijímače: GLONASS, GPS

  Zámek řemínku: Ano