Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Huawei watch GT 2, oranžová Zobrazit v plné velikosti

Huawei watch GT 2, oranžová

Chytré hodinky – 1,39“ 3D AMOLED displej s rozlišením 454 x 454, procesor Kirin A1, výdrž až 14 dní, kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, možnost přehrávání hudby a vyřizování hovorů, GPS, Glonass a Bluetooth 5.1, kontinuální měření tepu, spánku, stresu, spálených kalorií, kyslíku při cvičení.

Více informací

GT2HWORANGE

Dostupnost: Skladem

4 997,00 Kč
4 129,75 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Huawei představil další řadu veleúspěšných elegantních hodinek  Watch GT 2. Už na první pohled potěší vylepšený dotykový 1,39 palcový displej typu AMOLED. Rozlišení 454 x 454 pixelů je zcela dostačující pro snadné čtení. Ciferník o průměru 46 milimetrů chrání velmi kvalitní sklo. Na pohled jde opět o krásný designový kousek s odolnou a vodotěsnou konstrukcí může zdobit vaše zápěstí.

Huawei Watch GT 2 mohou komunikovat s operačním systémem Android a iOS pomocí Bluetooth. Hudební přehrávač vám umožní posouvání ve vaší hudební knihovně bez potřeby vytahovat mobilní telefon. Indikátor baterie vás včas upozorní na blížící se vybití hodinek. Vestavěná baterie se pohybuje při běžném užívání okolo 240h a nemělo by tedy hrozit, že energie dojde, když jej zrovna potřebujete k měření.

S hodinkami můžete díky jejich mikrofonu a reproduktoru telefonovat (využívají přitom Bluetooth připojení). Hudbu si pak lze nahrát (a samozřejmě i jiná data) do jejich vnitřní 4GB velké paměti. Nezapomnělo se ani na určování světové polohy. Watch GT 2 proto podporují GPS, GLONASS a Beidou a používají dva systémy určování polohy společně s detekcí více satelitů ke zvýšení přesnosti určování polohy.

Díky vlastnímu snímači srdečního tepu umějí hodinky sledovat srdeční rytmus po celý den – i během spánku. S hodinkami se lze dokonce i potápět – jsou totiž vodotěsné do 50 metrů (5 atmosfér). Srdeční frekvenci měří i během plavání, což z nich dělá ideálního sparing partnera.

Protože se jedná o chytré hodinky, nabízí GT 2 klasické i několik nadstandardních funkcí, které využijete v rozmezí celého dne. Vedle klasických notifikací včetně e-mailů, SMS zpráv, kalendáře nebo počasí, nabízí monitoring spánku, který rozpozná 6 nejčastějších spánkových poruch a poradí vám jak správně odpočívat, grafové sledování vašeho stresu, a navrch si z hodinek můžete po spárování s telefonem zavolat, aniž byste museli telefon vyndávat z kapsy, nebo můžete využít přehrávání až 500 skladeb přímo z hodinek.


Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost zařízení se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.