Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Huawei Watch GT, černá Zobrazit v plné velikosti

Huawei Watch GT, černá

Chytré hodinky - 1,39“ AMOLED dispej, vodotěsné 5ATM, GPS, měření sportovních aktivit, přímé měření tepové frekvence (zápěstí) a výpočet krevního tlaku, záznam trasy, funkce osobního trenéra s vyhodnocením tréninku, notifikace procesor 2.4GHz, interní paměť 128MB, RAM 16MB, jazyk: Angličtina

 

Více informací

GTHWBLACK

Dostupnost: Skladem

3 649,00 Kč
3 015,70 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Společnost Huawei představila chytré sportovní hodinky, jejichž hlavním cílem je skloubit eleganci a odolnost. O tyto vlastnosti se postará kvalitně provedená konstrukce keramického rámu, pláště z nerezové oceli a speciálního povlaku DLC (diamond like carbon). Tyto hodinky jsou tudíž připravené na jakákoliv dobrodružství, i běžné chvíle každodenního života. Hodinky jsou tenké pouhých 10,6 mm a osazené 1.39'' 454 x 454 AMOLED displejem s vysokou kvalitou obrazu

Huawei Watch GT Sport Black jsou kompatibilní s operačním systémem Android a iOS s pomocí Bluetooth. Tyto hodinky vám udělají radost i díky dalším funkcím. Funkce monitoringu spánku vám kontroluje délku hlubokého spánku a poradí, jak spánek vylepšit, abyste měli přes den více energie. Kapacita baterie chytrých hodinek by neměla při běžném užívání spadnout pod hodnotu 336 h, nehrozí tedy, že se vám vybijí zrovna, když vyrazíte ven.

Huawei Watch GT Sport Black dohlíží na vaše sportovní aktivity, jako je například Běh, Cyklistika, Plavání a Turistika. Výpočet spálených kalorií vám pomůže dosáhnout vyváženého stravování. Integrovaný krokoměr je skvělou motivační pomůckou, nutící vás zvednout se ze židle díky tvorbě zajímavých statistik.

Zůstaňte fit. Chytré hodinky vám nabízí koučink od základních tréninků po pokročilé tréninky a asistenci v reálném čase, která vás provede cvičením a dá vám okamžitou zpětnou vazbuNěkolik sportovních módů pro různé outdoorové i indoorové tréninkové aktivity. Huawei Watch GT ti pomůžou dosáhnout tvých cílů. Perfektní pro počítání kroků, odpočinku a monitorování extrémních výkyvů aktivit. Díky vodotěsnosti do 50 metrů s nimi jde dokonce i plavat.

Základní údaje

Konektivita: Bluetooth

Kapacita úložiště: 128 MB

Materiál řemínku: Silikon

Chytré funkce: Notifikace z mobilu

Sportovní funkce: Měření tepu, Krokoměr, Výpočet kalorií, Měření rychlosti, Měření vzdálenosti

Senzory: GPS, Kompas, Tachymetr, Akcelerometr, Barometr, Gyroskop

Běžná výdrž baterie: 336 h

Hmotnost: 46 g