Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04, elektrický kartáček na zuby, sonický, zlatá Zobrazit v plné velikosti

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04, elektrický kartáček na zuby, sonický, zlatá

Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicí. Moderní design a oslnivé výsledky s nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean.

Více informací

DIAMONDTOOTHPHIGOLD

Dostupnost: Skladem

3 550,00 Kč
2 933,88 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Chcete mít zuby čisté a krásně bílé? Každý z vás jistě snil o Hollywoodském úsměvu, ten ale vyžaduje pravidelnou a starostlivou péči o celý chrup a to včetně dásní. Elektrický kartáček DiamondClean od značky Philips odvede veškerou práci o poznání líp, než klasický kartáček. 

Z obtížně dosažitelných míst odstraňuje až 7x více plaku než ruční kartáček.Optimální čištění mezizubních prostor a linie dásní tímto elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare umožňuje zlepšit zdravotní stav dásní už za dva týdny. Kartáček umožňuje mnohem lepší vyčištění mezizubních prostor a odstraní mnohem více plaku v porovnání s ručním kartáčkem.

Tento zubní kartáček Philips Sonicare zaručuje 2x efektivnější bělení zubů než ruční kartáček během pouhého týdne. Odstraní až o 100 % více skvrn a zajistí bělejší zuby během 1 týdne.Hlava zubního kartáčku DiamondClean, nejlepší bělicí hlava Philips Sonicare, má středně tvrdé štětinky ve tvaru diamantu, které efektivně a zároveň šetrně odstraňují plak. Tento elektrický kartáček Philips Sonicare zajišťuje výjimečně kvalitní čištění a bělejší zuby ve srovnání s ručním kartáčkem.

Systém dvojitého nabíjení:

Nabíjecí sklenice – Jednoduše vložte elektrický kartáček Philips Sonicare do sklenice a kartáček se bude nabíjet. Můžete ji také použít na vypláchnutí úst po čištění zubů.

Nabíjecí cestovní pouzdro – můžete jej nabíjet připojením k notebooku přes USB nebo ze zásuvky. Díky tomu si můžete vzít kartáček DiamondClean všude s sebou.

Zubní kartáček Philips Sonicare s režimem Sensitive: šetrný, avšak důkladně čistí citlivé dásně. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Můžete tak každé čtvrtině svých úst věnovat přiměřenou dobu a čištění celých úst si lépe rozvrhnout. 2minutový časovač tohoto elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare pomáhá dodržet dobu čištění doporučenou odborníky

Dokonalé bělení zubů díky Philips Sonicare: tento zubní kartáček pomáhá odstranit a redukovat skvrny na zubech, abyste měli krásný úsměv. Dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

Základní funkce Philips Sonicare DiamondClean:

Smartimer – kartáček se po dvou minutách čištění sám automaticky vypne,

Quadpacer – časovač, který po intervalu 30 vteřin krátkým přerušením čištění upozorní, že je třeba přejít k další části chrupu.

Čistící režimy Philips Sonicare DiamondClean:

Clean – standardní režim pro dvouminutové dokonalé čištění chrupu,

White – program pro šetrné odstranění zabarvení z povrchu zubů,

Polish – jemný program na leštění zubů pro dosažení maximálního lesku,

Gum Care – tříminutový program, režim Clean v kombinaci s jemnými vibracemi se sníženým rozsahem pohybu pro jemné dočištění,

Sensitive – jemný, leč důkladný čisticí režim pro citlivé zuby a dásně.

Balení obsahuje:

1x sonický kartáček (tělo),

1x čisticí hlavici Standard,

1x čisticí hlavici Compact,

1x pohár s integrovanou nabíječkou,

1x cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou.

 Typ

 Sonický

 Orální centrum

 Ne

 Počet stěrů za minutu

 31000

 Úložný prostor

 Ano

 Ústní sprcha

 Ne

 Zdroj energie

 Aku (Li-ion)

 Časovač

 Ano

 Bělení

 Ano

 Cestovní pouzdro

 Ano

 Tlakový senzor

 Ne

 Šířka výrobku

 13,92 cm

 Výška výrobku

 20,12 cm

 Hloubka výrobku

 8,9 cm

 Hmotnost výrobku

 0,7 kg