Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček, bílý Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi Soocas X3, sonický zubní kartáček, bílý

Xiaomi Soocas 3X Electric Toothbrush – elektrický zubní kartáček je navržen tak, aby vám poskytl optimální pohodlí a skutečně hluboké čištění díky vysoce účinnému magnetickému motoru a kartáčku s vysokou hustotou štětin.

Více informací

SOOCASX3XIWHITE

Dostupnost: Skladem

1 189,00 Kč
982,64 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání


Chytrý sonický kartáček Xiaomi Soocas X3 představuje nejlepší technologii, kterou momentálně můžete Vašim zubům dopřát. Každodenním čištěním zubů vysokou frekvencí sonickou technologií dokáže zuby vyčistit daleko efektivněji než klasický zubní kartáček nebo elektrický kartáček bez sonické technologie. Sonická technologie zajišťuje až 8x vyšší frekvenci pohybů. Magnetický motor vytváří zvukové vlny, které jsou schopny rozvibrovat hlavu kartáčku na frekvenci 37,200  pohybů za minutu s tlakovou silou 220 g / cm.

Kartáček lze prostřednictvím Bluetooth a mobilní aplikace Mi Home spárovat s telefonem a získat tak detailní informace o čištění zubů. Aplikace Vás také upozorní, pokud již nastal čas na výměnu kartáčkové hlavy.

Zabudovaná 1000mAh Li-ion baterie zvyšuje účinnost nabíjení o 60% ve srovnání s běžným standardem. Doba nabíjení je přibližně 16 hodin (kapacita baterií ostatních výrobků je 700 mAh a doba nabíjení je 24 hodin). Po úplném nabití můžete používat cca 25 dní. Mezera mezi dvěma jednotkami má zajistit, aby hlava kartáčku nekolidovala s tělem během vysokofrekvenčních vibrací, což činí motor silnějším. Kryt kartáčku je natřen vícevrstvým nano materiálem a je zpracován 12 precizními postupy, jako je např. laser se studeným světlem, který poskytuje vynikající zážitek z uchopení.