Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

PayPal

Philips BRP586/00 Satinelle Prestige 7v1, depilátor a dalších 6 kosmetických strojků v jednom Zobrazit v plné velikosti

Philips BRP586/00 Satinelle Prestige 7v1, depilátor a dalších 6 kosmetických strojků v jednom

Epilátor pro suché a mokré holení. Určeno na nohy, tělo, tvář a chodidla. Keramické disky uchopí i jemné chloupky - 7 možností péče o tělo a obličej.

Více informací

SATINELLEPHI7V1

Dostupnost: Skladem

3 500,00 Kč
2 892,56 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Epilační hlavice díky tvarovanému keramickému povrchu, odstraní i ty nejjemnější chloupky a chloupky 4x kratší, než při ošetření voskem. Pomocí rychlejší rotace disku (2 200 ot. /min), nyní můžete odstraňovat chloupky rychleji, než kdy dříve. Mimořádně široká epilační hlava pokryje jedním pohybem větší část pokožky a tím odstraňuje chloupky rychleji.

Díky konstrukci s protiskluzovou rukojetí je ideální pro použití s vodou. Umožňuje pohodlnější, šetrnější oholení ve vaně nebo ve sprše. Pro větší pohodlí jej můžete použít také bezdrátově. Ergonomická rukojeť ve tvaru S se snadno ovládá a dosáhne po celém těle díky přirozenému, přesnému pohybu.

Tato speciální sada obsahuje miničistič obličeje s rotační technologií. Je kompaktní, snadno se používá a je skvělý pro každodenní péči o vaši pleť, ať už jste kdekoli. 17 000 hedvábně jemných štětinek jemně odstraní nečistoty a zanechá vaši pleť hloubkově vyčištěnou a zářivou. Zařízení je nekompromisní k nečistotám, ale zároveň dostatečně jemné, abyste jej mohli používat dvakrát denně. Je kompatibilní se všemi kartáči Philips, které byly navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám a typům pokožky.