Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi Soocas X3U, sonický zubní kartáček, černá Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi Soocas X3U, sonický zubní kartáček, černá

Xiaomi Soocas X3U Electric Toothbrush - je novější verze elektrického zubního kartáčku Soocas X3. Má několik novinek. Výkonný motor a vylepšení bělení pro každodenní použití.

Více informací

SOOCASX3UXIBLACK

Dostupnost: Skladem

1 300,00 Kč
1 074,38 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání


Chytrý sonický kartáček Xiaomi Soocas X3U představuje nejlepší technologii, kterou momentálně můžete Vašim zubům dopřát. Každodenním čištěním zubů vysokou frekvencí sonickou technologií dokáže zuby vyčistit daleko efektivněji než klasický zubní kartáček nebo elektrický kartáček bez sonické technologie. Sonická technologie zajišťuje až 8x vyšší frekvenci pohybů. Magnetický motor vytváří zvukové vlny, které jsou schopny rozvibrovat hlavu kartáčku na frekvenci až 39,600  pohybů za minutu s tlakovou silou 230 g / cm.

Kartáček lze prostřednictvím Bluetooth a mobilní aplikace Soocas spárovat s telefonem a získat tak detailní informace o čištění zubů. Aplikace Vás také upozorní, pokud již nastal čas na výměnu kartáčkové hlavy. Součástí kartáčku jsou tři náhradní hlavice a pouzdro na kartáček.

Zabudovaná 1000mAh Li-ion baterie zvyšuje účinnost nabíjení o 60% ve srovnání s běžným standardem. Doba rychlo nabíjení je přibližně 4 hodin (kapacita baterií ostatních výrobků je 700 mAh a doba nabíjení je 24 hodin). Po úplném nabití můžete používat cca 25 dní. Mezera mezi dvěma jednotkami má zajistit, aby hlava kartáčku nekolidovala s tělem během vysokofrekvenčních vibrací, což činí motor silnějším. Kryt kartáčku je natřen vícevrstvým nano materiálem a je zpracován 12 precizními postupy, jako je např. laser se studeným světlem, který poskytuje vynikající zážitek z uchopení.