Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi Mi induction rice cooker, chytrý rýžovar Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi Mi induction rice cooker, chytrý rýžovar

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker. Litinový hrnec obstará rovnoměrné vaření rýže. Po prohledání databáze podle typu, značky, původu rýže se automaticky nastaví optimální délka přípravy. Objem 3l.

Více informací

RICECOOKERXI

Dostupnost: Skladem

2 463,00 Kč
2 035,54 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Pro tu nejsprávnější přípravu rýže si pro nás Xiaomi připravilo inteligentní rýžovar - Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker. Tento inteligentní tlakový hrnec je tou nejlepší volbou pro vaření jakékoliv rýže a díky tlakovému ohřevu se nemusíte omezovat jen na ni. Xiaomi Mi Induction Heating toho zvládne ještě mnohem víc. V mobilní aplikaci naleznete spoustu výborných receptů a postupů, pomocí kterých připravíte chutné maso, zeleninu, výživné obilné kaše a mnoho dalšího.

Oproti běžným rýžovarům, které k vaření rýže používají plotýnku s nerovnoměrným ohřevem, je rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating vybaven inovativní technologií mikro-tlakového ohřevu magnetickou indukcí, díky které je dosaženo přesné kontroly teploty a rovnoměrného uvaření každého zrnka rýže.

Už se nemusíte obávat přilepené rýže, připalování pokrmu, nebo nedovařená rýže. Rýžovar je vybaven vnitřní nádobou z šedé litiny, která se pyšní vynikajícími indukčními vlastnostmi a schopností déle uchovávat teplo.

Díky tomu je zajištěno rovnoměrnější prohřívání jídla, aby byla uvařená rýže krásně jemná a voňavá. Speciální nepřilnavá PFA vrstva od japonského výrobce Daikin se kromě vynikající odolnosti a nulové přilnavosti rovněž velmi snadno čistí.