Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi vysavač, mop Roborock S5 2.gen, černá Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi vysavač, mop Roborock S5 2.gen, černá

Robotický vysavač s funkcí mopu, ovládání na dálku, 4 úrovně vysávání, v anglickém jazyce, lithium-Iontová baterie  5 200 mAh, vysaje cca plochu 250 m2, výkon 58 W, obsah prachové nádoby 420 ml, rozměry 353 x 350 x 96,5 mm, hmotnost cca 3,5 kg

Více informací

ROBOCLEANER2XIBLACK

Dostupnost: Skladem

9 163,00 Kč
7 572,73 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Po veleúspěšné první generaci robotického vysavače Mi Vacuum Cleaner přichází na řadu jeho vylepšená a nová verze -Roborock Sweep One S50, který je vyroben, aby co nejlépe udržoval vaši podlahu stále čistou. Dokáže vysávat a oproti předchozím modelům dokonce i vytírat. Tento chytrý robotický vysavač může díky snadnému ovládání přes mobilní aplikace začít s vysáváním a vytíráním vašeho domu ihned, jakmile odejdete například do práce.

Silný motor

K vysávání je potřeba silný motor. Roborock je vybaven kvalitním japonským motorem NIDEC. Má vysoký sací výkon, díky kterému dokáže pojmout až 0,67 m3 vzduchu za minutu o tlaku až 2000 Pa. Silný motor si hravě poradí s koberci s dlouhým vlasem, nebo při vysávání v blízkosti stěn. Proud vzduchu prochází přes HEPA filtr, který zachycuje i ty nejmenší prachové částice. HEPA filtr je velice vítanou funkcí pro všechny astmatiky a alergiky.

Nově vytírání

Mezi největší novinky patří možnost mokrého čištění. Vysavač disponuje bionickým rostlinným filtrem na vodu o objemu 100 ml - k vysavači lze připojit jednoduchým nasunutím. Mokré čištění funguje velice efektivně, v tomto režimu zvládne vysavač čistit až 60 minut, během kterých vyčistí plochu neuvěřitelných 125 m2. Vysavač sám pozná, zda se nachází na koberci, kde zvýší svůj výkon, nebo na pevném povrchu kde začne automatické vytírání.

Snadná orientace

Roborock Sweep One S50 je vybaven třinácti různými senzory. Laserový senzor vzdálenosti patří mezi ty nejpokročilejší. Je umístěn v korunce vysavače, odkud ve 360° skenuje okolí 1800 krát za sekundu, aby mapoval interiéry vašeho domu. Díky tomu mu nedělá problémy překročit i 2 cm vysokou překážku.

Balení obsahuje

 1.) Vysavač Roborock S50

 2.) Nabíjecí stanice vysavače

 3.) Čistící kartáček na nečistoty

 4.) Nádobka na vodu

 5.) Filtr na nečistoty

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Kapacita baterie: 5200 mAh 

Barva: Černá

Doba provozu: 60 až 150 min 

Hmotnost: 3.5 kg 

Dálkové ovládání: Ano 

Sací výkon: 58 W 

Ovládání přes Wi-Fi: Ano 

Filtr: Prachový

Virtuální zeď: Ne 

Vysávání: Suché i Mokré

Detekce schodů: Ano 

Provedení: Bezsáčkové 

Vhodné pro alergiky: Ano