Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi Roborock S6, robotický vysavač a mop, bílá Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi Roborock S6, robotický vysavač a mop, bílá

Robotický chytrý vysavač s mopem Xioami Roborock Sweep One S6, vysává a vytírá o 50 % tišeji a 20 % rychleji než jeho předchůdce, ovládat ho můžete v aplikaci či hlasem, průběh úklidu můžete sledovat v chytré aplikaci, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-on 5200 mAh, doba provozu 150 min, HEPA filtr, hlučnost 60 dB.

Více informací

ROBOS6XIWHITE

Dostupnost: Skladem

13 500,00 Kč
11 157,02 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit

Tento produkt je možné zakoupit na půjčku Home Credit.


Xiaomi přichází s vylepšeným následovníkem veleúspěšného robotického vysavače Roborock Sweep One s modelovým označením S6. Oproti svému předchůdci – modelu S50 je o 50% tišší a o 20% rychlejší. Na uklízení v komplikovanějších prostorách je vybaven zdokonaleným systémem mapování prostoru. Mopování umožní mokré čištění a vysávání současně, takže vám ušetří spoustu času a dokonale uklidí domácnost. Inovací prošel také kartáč, který se nyní snadněji udržuje. Veškeré nečistoty jsou nasáty do prachové nádoby s objemem 0,48 l a o účinné zachycení malých prachových částic se postará kvalitní HEPA filtr. Díky vysoké kapacitě baterie 5200mAh a chytrému řízení dokáže efektivně pokrýt až 250 čtverečních metrů plochy.

O chod Vašeho luxu se nemusíte starat – můžete ho v klidu nechat bez dozoru a věnovat se svým oblíbeným aktivitám. Pokud budete chtít mít o Vašem zařízení stejně mít přehled, bude Vám stačit připojení k internetu. O aktuální stav luxu totiž můžete přesvědčit z jakéhokoli kousku světa, Sweep One S6 je totiž připojen do chytré domácnosti přes aplikaci Mi Home, díky které ho můžete ovládat na dálku, regulovat sací výkon, naplánovat úklid či sledovat aktuální trasu čištění. O veškerém dění informuje aplikace automaticky v podobě notifikací.

Roborock S6 využívá k plánování trasy úklidu inteligentní algoritmus simultánní lokalizace a mapování (SLAM) s funkcí předvídání, který využívá např. NASA pro svá vozítka na Marsu. 14 senzorů včetně gyroskopu, rychloměru a akcelerometru zajišťuje přesnou a bezpečnou navigaci v prostoru. Díky tomuto inteligentnímu systému si vysavač bez problému poradí i s velmi specifickým členěním místnosti a postará se o důkladný úklid každého koutu. Funkce Floor Plan umožňuje uložit až 3 půdorysy pro maximální zjednodušení úklidu vašeho bytu či domu. 

Baterie: 5200 mAh Li-Ion

Hmotnost: Přibližně 3,6 kg

Bezdrátové připojení: Wi-Fi

Ovládání přes aplikaci: Mi Home

Aplikace i vysavač komunikují v angličtině

Sací výkon: 2 000 pa

Výkon: 58 W

Rozměry vysavače: 353 mm x 350 mm x 96,5 mm

Rozměry stanice: 160 mm x 232 mm x 116 mm