Katalog produktů

Odběr novinek [Newsletter]

Xiaomi Soocas C1 sonický zubní kartáček pro děti, zelená Zobrazit v plné velikosti

Xiaomi Soocas C1 sonický zubní kartáček pro děti, zelená

Zdravé a čisté zuby jsou vaší vizitkou, což platí i pro zuby vašich dětí. Právě jim je určen elektrický zubní kartáček Xiaomi Soocas C1, který dokáže děti motivovat k čištění jejich zoubků. Určen je pro ratolesti od čtyř let.

Více informací

SOOCASC1XIFORKIDS

Dostupnost: Skladem

990,00 Kč
818,18 Kč  bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání


Při čištění zubů je důležitá pravidelnost, pečlivost a správné návyky. To vše děti učí mobilní aplikace, která prostřednictvím kreslených postaviček nejen vysvětluje, jak si správně čistit zuby, ale také je k této činnosti motivuje.

Dítě dostane za každé vyčištění zubů virtuální odměnu, kterou mohou uplatnit ve hře, jež je součástí mobilní aplikace. Ta kromě poutavého dobrodružství poučuje děti o prospěšnosti konzumace ovoce a podněcuje jejich zájem o čisté zuby.

Jednou z nejčastějších chyb, kterou děti při čištění zubů dělají, je přílišný tlak na kartáček. Xiaomi Soocas C1 sleduje sílu a v případě, že překročí stanovenou mez, upozorní dítě prostřednictvím červené LED, jež se rozsvítí na bříšku zvířátka na rukojeti kartáčku.

Protože se kartáček dostane do kontaktu s vodou, má logicky odpovídající ochranu. Konkrétně vyhovuje standardu IPX7, což znamená, že odolá i ponoření do vody. Samozřejmě ho můžete bez jakýchkoli obav oplachovat pod tekoucí vodou.

Pohon kartáčku Xiaomi Soocas C1 zajišťuje integrovaný akumulátor s kapacitou 800 mAh. Na jedno nabití vydrží fungovat až 20 dnů běžného používání. Příjemným faktem je, že k nabíjení slouží bezdrátová nabíječka, která je součástí balení.

Technické parametry 

Název: Xiaomi Soocas C1

Typ produktu: dětský zubní kartáček

Hmotnost: 106 gramů

Rozměry: 16,0 × 2,5 × 2,4 centimetrů

  • Barva zelená